kredyt-mieszkaniowy.com

Speed Test
4.375 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (8 Głosów)

Kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole

Credit Agricole w swojej ofercie ma kredyt hipoteczny w złotówkach, udzielany do wysokości Strona kredytu mieszkaniowego w Credit Agricole80% wartości nieruchomości (minimalna suma kredytu to 40000 zł), na okres wynoszący maksymalnie 35 lat. Prowizja za udzielanie kredytu jest ustalana indywidualnie, jednak ta opłata mieści się w granicach 0% - 3%, co jest dobrą wiadomością. Spłacanie kredytu jest możliwe w ratach równych lub malejących, co jest kolejnym plusem.

Wcześniejsza spłata może być płatna - zależy to od okresu, który upłynął od uruchomienia kredytu mieszkaniowego. Zarówno dla spłaty części i całości kredytu obowiązują następujące reguły: w okresie pierwszych 5 lat od daty zawarcia umowy kredytu/pożyczki - 3%, w okresie od 6 do 8 lat - 2%, w okresie od 9 do 10 lat -1%, po 10 latach 0%.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w Credit Agricole

Oprocentowanie kredytu stanowi suma marży Banku oraz stawki WIBOR3M. Jeśli chodzi o marżę banku, jest ona negocjowalna i zależy od kilku czynników, Credit Agricole podaje informację, iż marża wynosi od 1,39%, co jest dobrym zwiastunem.

Zalety:

  • możliwość uzyskania niskiego oprocentowania i prowizji;
  • możliwe wakacje kredytowe (jedne w ciągu roku) - nieopłacanie rat kapitałowo-odsetkowych na 1 miesiąc;

Wady:

  • maksymalna wysokość kredytu to 80% wartości hipoteki.

Skontaktuj się z bankiem