kredyt-mieszkaniowy.com

Speed Test
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9 Głosów)

Kredyt mieszkaniowy w Eurobanku

Eurobank ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, udzielany do wysokości Strona kredytu mieszkaniowego w Eurobanku90% wartości hipoteki, na okres wynoszący maksymalnie 30 lat. Prowizja za udzielanie kredytu jest ustalana indywidualnie, jednak ta opłata mieści się w granicach 0% - 3%. Spłacanie kredytu jest możliwe zarówno w ratach równych jak i malejących, co jest niewątpliwym plusem.

Prowizja za wcześniejszą spłatę całkowitą lub częściową wynosi 2%, ale tylko od kwoty wcześniejszej spłaty obliczonej od nadwyżki przekraczającej 30% początkowego kapitału kredytu w okresie pierwszych 3 lat.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w Eurobanku

Oprocentowanie kredytu stanowi suma marży Banku oraz stawki WIBOR3M. Marża banku zależy od wielu czynników w najlepszym wypadku może to być 1,89%, jednak nie powinna przekraczać 2,69%; w każdym razie jest ustalana indywidualnie. Dodatkowo może być obniżona przy skorzystaniu z rachunku bankowego w pakiecie active lub prestige wraz w wpływem wynagrodzenia przez cały okres kredytowania, karty kredytowej z oferty banku aktywnej przez cały okres kredytowania, ubezpieczenia od ryzyka zgonu oraz całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. O szczegóły należy pytać w banku.

Zalety:

  • możliwość uzyskania obniżenia 0,3% w przypadku skorzystania z dodatkowych produktów eurobanku;
  • możliwe wakacje kredytowe (jedne w ciągu roku);

Wady:

  • maksymalna wysokość kredytu to 80% wartości hipoteki.

Skontaktuj się z bankiem