kredyt-mieszkaniowy.com

Speed Test
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (8 Głosów)

Kredyt mieszkaniowy w ING

ING Bank Ślaski ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, udzielany do wysokości Strona kredytu mieszkaniowego w ING80% wartości nieruchomości (minimalna suma kredytu to 40000 zł), na okres wynoszący maksymalnie 35 lat. Kredyt wyłącznie w polskiej walucie. Prowizja za udzielenie kredytu jest równa 1,9%, co jest dość dobrym wynikiem w porównaniu z innymi bankami.
Koniecznie trzeba wspomnieć, iz ING ma pewną promocję związaną z kredytami mieszkaniowymi. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie lub otworzenie przed podpisaniem umowy kredytowej konta osobistego w ING oraz posiadanie lub deklaracja wpływów na konto co najmniej 2000 złotych miesięcznie. Wówczas możliwe jest skorzystanie z oferty Obniżona marża lub 0% prowizji (do wyboru, promocje niestety nie łączą się). Jak sama nazwa wskazuje polega to na bezprowizyjnym udzieleniu kredytu lub obniżonej marży banku o 0,4%. Spłacanie kredytu jest możliwe w ratach równych lub malejących, co jest kolejnym plusem.

Wcześniejsza spłata może być płatna - zależy to od okresu, który upłynął od uruchomienia kredytu mieszkaniowego. Zarówno dla spłaty części i całości kredytu obowiązują następujące reguły: w okresie pierwszych 5 lat od daty zawarcia umowy kredytu/pożyczki - 3%, w okresie od 6 do 8 lat - 2%, w okresie od 9 do 10 lat -1%, po 10 latach 0%.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w ING

ING podaje oprocentowanie kredytu równe 3,81% (zawiera ono już sumę marży Banku oraz stawki WIBOR3M).

Zalety:

  • możliwość uzyskania niskiego oprocentowania lub zerowej prowizji jeśli spełni się warunki promocji;

Wady:

  • maksymalna wysokość kredytu to 80% wartości hipoteki.

Skontaktuj się z bankiem